Nabízíme reklamní kampaň pro ty, kteří by rádi využili služeb propagace svých výrobků nebo služeb, prostřednictvím mobilní aplikace EasyKids, webových stránek a facebook skupiny a dalších našich marketingových materiálů. Více informací o aktuální konverzi, sdělíme na vyžádání. Ceny za naše případné služby jsou individuální a nebráníme se domluvě.

Hledáme partnery, kteří by se do projektu zapojili s námi. Potřebujeme z každého většího města, či serveru zaměřeného na rodiny s dětmi nějakého zástupce, který by doplňoval a aktualizoval nová/stávající místa pro děti. Pokud by jste měli jakoukoliv další formu partnerské spolupráce s námi navázat, určitě se nám ozvěte a domluvíme se na oboustranně výhodných podmínkách. Vše by bylo podloženo Smlouvou o partnerství. Vzájemná propagace je samozřejmostí.

Hledáme sponzory, které zaujal tento unikátní projekt, který v České republice nemá obdoby! I když jde v současné době o nevýdělečný produkt, všichni pevně věříme, že v blízké době se z ní stane hit a jedna z nejstahovanějších aplikací na trhu. Buďte u zrodu nové hvězdy a sledujte její vývoj s námi. V tuto chvíli nám pomůže jakýkoliv příspěvek, který by se posloužil na další provoz a vývoj aplikace EasyKids, ale především na její masivní propagaci, aby se dostala do rukou těm, pro které je vytvořena. Vše by bylo podloženo Smlouvou o sponzoringu. Vaše propagace je samozřejmostí. 

V případě zájmu o spolupráci stačí vyplnit formulář níže. Pokud máte dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: info@easy-kids.cz či telefonicky na (+420) 602 403 010 nebo (+420) 605 214 566. Děkujeme. 

Podpořte aplikaci EasyKids jako naši partneři:

<a target="_blank" title="EasyKids - dětská mobilní aplikace" href="https://easy-kids.cz"><img src="https://easy-kids.cz/EasyKidsLogoV2.png" alt="EasyKids - dětská mobilní aplikace"><a>