Zásady ochrany soukromí

Zásady ochrany soukromí

Úvod

Naše webové stránky Dětská Bezpečnost Jednoduše zavazují k ochraně soukromí a bezpečnosti osobních údajů našich uživatelů. V této Politice ochrany soukromí jsou popsány informace, které shromažďujeme, jak je používáme, s kým je můžeme sdílet a jaké možnosti máte ohledně našeho použití vašich údajů. Ochraňujeme vaše osobní údaje s nejvyšším možným stupněm péče a v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Důležitost transparentnosti a důvěry mezi námi a našimi uživateli je pro nás klíčová, a proto tuto politiku pravidelně aktualizujeme a vylepšujeme, abychom zajistili, že je jasně a srozumitelně formulována.

Sběr a použití informací

Když navštívíte naše webové stránky, můžeme shromažďovat různé informace, které nám pomáhají vylepšit naše služby a zajistit vám lepší uživatelský zážitek. Tyto informace mohou zahrnovat vaši IP adresu, typ prohlížeče, jazyk prohlížeče, čas a datum vaší návštěvy, informace o vašem operačním systému a další technické údaje. Tyto informace používáme primárně ke statistickým účelům a k analýze trendů, které nám pomáhají zlepšit náš web. Sbírané údaje o vašem chování na webu jsou anonymizovány a používány v rámci kolektivních reportů, nikdy nejsou využívány k identifikaci konkrétní osoby.

Sdílení informací

Osobní údaje, které nám poskytnete, můžeme sdílet s externími partnery pouze za účelem poskytování služeb spojených s naším webem. Tito partneři byli pečlivě vybráni a mají povinnost chránit vaše údaje stejně pečlivě, jako bychom to dělali my. Pokud budeme sdílet vaše údaje s třetími stranami, informujeme vás o tom předem a získáme váš souhlas. Sdílení údajů se řídí přísnými smluvními dohodami, které zajišťují maximální možnou ochranu vašich údajů.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo požádat o přístup k osobním údajům, které o vás shromažďujeme, a požádat o jejich opravu nebo výmaz, pokud jsou neúplné, nepřesné nebo zastaralé. Kromě toho máte právo nesouhlasit s jejich zpracováním za určitých okolností, a to i pokud se vztahuje k automatizovanému rozhodování a profilování. Pokud máte jakékoli dotazy o tom, jak vaše údaje zpracováváme nebo si přejete uplatnit svá práva, neváhejte nás kontaktovat na e-mail [email protected].

Kontaktní informace

Pro jakýkoliv dotaz nebo znepokojení týkající se ochrany soukromí na našich stránkách, prosím, kontaktujte majitelku webových stránek, Věru Hruškovou, na adrese Radiová 1122/1, 102 00 Praha 15, Česká republika nebo na e-mailem na [email protected]. Jsme zde, abychom zajistili, že vaše soukromí je chráněno a respektováno.

Napsat komentář