Pravidelné novinky z dětského světa EasyKids

3 týdny před

EasyKids

Víte, jak vypadá Hamroň nebo Mamlas? 🙂 Pokud ne, můžete se za nimi vydat na Vysočinu, do obce Hamry nad Sázavou, kousíček od Žďáru nad Sázavou. Jedná se o sochy z pískovce a betonu, které po celé naší krásné vlasti vytvořil Michal Olšiak.
www.kamsdetmi.com/detail.html?id=71398

V Hamrech, na různých místech, jsou sochy rovnou 4. Hlava Mamuta, Mamlas, Hamroň a kůň s povozem. Za mamutem se musíte vydat lesní cestou, směr Šlakhamr, což je bývalý vodní mlýn, kulturní památka, spadající pod Technické muzeum v Brně.
www.kamsdetmi.com/detail.html?id=71402

Hlava mamuta se nachází u lesa a řeky, v krásné přírodě Vysočiny. Po cestě naraíte na mapu, která všechny sochy v blízkosti zachycuje. Cesta je sjízdná pouze s kočárkem do terénu. Přece jen se v lese občas nějaký ten kámen a kořen najde.

Hamroně můžete spatřit už když vjíždíte do obce, napravo od silnice. Socha Mamlase se nachází u žďárského Starého Dvora a sochu koně vytahujícího povoz z bahna najdete u jezdeckého klubu Na Ranči, přímo u silnice první třídy směr Přibyslav.

V obci je také pěkné hřiště, kde se mohou děti vyřádit. Bohužel jsme v Hamrech nenarazili na žádnou restauraci, tak raději počítejte s jídlem ve Žďáru nad Sázavou.
Vendy K.
... Zobrazit víceZobrazit méně

3 měsíci před

EasyKids

Unikátní hřiště pro děti i jejich rodiče ve Velké Úpě na Portáškách. Vstup je zdarma, otevřeno denně až do konce září. ... Zobrazit víceZobrazit méně

3 měsíci před

EasyKids

Protože je léto v plném proudu, do naší aplikace EasyKids jsme přidali nové lokality koupaliště! Chybí Vám nějaké ? Pošlete nám ho do komentářů a my ho tam rádi přidáme! Děkujeme! ... Zobrazit víceZobrazit méně

Protože je léto v plném proudu, do naší aplikace EasyKids jsme přidali nové lokality koupaliště! Chybí Vám nějaké ? Pošlete nám ho do komentářů a my ho tam rádi přidáme! Děkujeme!

3 měsíci před

EasyKids

Uvolnili se nám dva pokoje na pobyt maminek s dětmi na Béňu - Benecku 🙂 Tak kdo se k nám přidá???
Program bude skvělý a děti i maminky si s námi užijí spoustu legrace!!!
Budeme tančit, cvičit, plnit úkoly, procházet stezky za poklady, něco vytvoříme ... Už se všichni těšíme.
... Zobrazit víceZobrazit méně

3 měsíci před

EasyKids

Tato jednoduchá aplikace Vám pomůže zjistit jaká zajímavá místa a turistické atrakce pro rodiče s malými dětmi se nacházejí ve zvolené oblasti. Ať už si výlet teprve plánujete, nebo se už nacházíte přímo na místě, nabídne Vám v dané lokalitě spoustů tipů k návštěvě dle zvolených kategorií. To vše včetně kontaktů, popisu daných míst, fotografií a recenzí návštěvníků.

S naší aplikací již nezabloudíte - ukáže Vám, kde se nacházíte a hlavně kvalitně strávíte čas se svymi dětmi.

Aplikace je pro Vás samřejmě zdarma, takže stačí si ji stáhnout do mobilu a využívat jejích služeb.

Doufáme, že se Vám bude líbit!
... Zobrazit víceZobrazit méně

 

Komentovat na Facebooku

Bohužel nejde pro iphony 😞

Zobrazit další novinky