Pravidelné novinky z dětského světa EasyKids

2 dny před

EasyKids

Jiz brzy vsechny pridame do aplikace! 😉40 TIPŮ NA UBYTOVÁNÍ PRO RODINY S DĚTMI 👨‍👩‍👧‍👦

Čas od času je třeba někam vyrazit, odpočinout od každodenního stereotypu, zrelaxovat 💆🏼‍♀️, nemuset vařit👩‍🍳a nebo si prostě jen užívat společných chvil 👨‍👩‍👧‍👦 Já bych jezdila nejradši každej víkend☺️🤣🤭

V dnešním článku jsem sepsala 40 osvědčených tipů na baby-friendly ubytování 🏡, abychom vám to vybírání usnadnili😇 Na fotkách je náš oblíbený Hotel Zátiší v Krkonoších👌

A jaký je ten váš oblíbený?🔝😍 Kam se rádi vracíte? Podělte se s ostatními do komentářů🙂

uztambudem.net/2019/03/21/50-tipu-kam-s-detmi-na-dovolenou-aneb-baby-friendly-ubytovani/
... Zobrazit víceZobrazit méně

Možná Vás milé maminky a milí tatínkové zaujme video o tom, jak jsme pro naše zlatíčka nerozlučně důležití oba 🙂

Montessori cesta
Z dílny: novaplus.nova.cz/porad/maminy-s-rozumem/
... Zobrazit víceZobrazit méně

Námět maminkám a tatínkům 🙂

Viral TRND
Newborn Boy Girl Twins Photographed in Studio <3
Credit - Ana Brandt Photography
... Zobrazit víceZobrazit méně

Komentovat na Facebooku

Ano,libi. Deticky vypadaji evidentne spokojene. Kdyby se jim to nelibilo,daly by to patricne najevo. V profesionalni peci maji zajisteny prekrasne fotograficke materialy jako vzpominku na svuj nejutlejsi vek..

Fakt se vám líbí, jak s dětmi šoupají jak s králíky pro pár kýčovitých snímků?

Mě se to také libí je to nádherné krásné fotografie. ❤❤❤ A propo kdyby se to dětem nelíbilo určitě by řvaly jak se říká jako túr 😉

5 měsíci před

EasyKids

Vy, co jste váhali, už neváhejte!!! Máme poslední dva volné pokoje!!! ... Zobrazit víceZobrazit méně

6 měsíci před

EasyKids

Víte, jak vypadá Hamroň nebo Mamlas? 🙂 Pokud ne, můžete se za nimi vydat na Vysočinu, do obce Hamry nad Sázavou, kousíček od Žďáru nad Sázavou. Jedná se o sochy z pískovce a betonu, které po celé naší krásné vlasti vytvořil Michal Olšiak.
www.kamsdetmi.com/detail.html?id=71398

V Hamrech, na různých místech, jsou sochy rovnou 4. Hlava Mamuta, Mamlas, Hamroň a kůň s povozem. Za mamutem se musíte vydat lesní cestou, směr Šlakhamr, což je bývalý vodní mlýn, kulturní památka, spadající pod Technické muzeum v Brně.
www.kamsdetmi.com/detail.html?id=71402

Hlava mamuta se nachází u lesa a řeky, v krásné přírodě Vysočiny. Po cestě naraíte na mapu, která všechny sochy v blízkosti zachycuje. Cesta je sjízdná pouze s kočárkem do terénu. Přece jen se v lese občas nějaký ten kámen a kořen najde.

Hamroně můžete spatřit už když vjíždíte do obce, napravo od silnice. Socha Mamlase se nachází u žďárského Starého Dvora a sochu koně vytahujícího povoz z bahna najdete u jezdeckého klubu Na Ranči, přímo u silnice první třídy směr Přibyslav.

V obci je také pěkné hřiště, kde se mohou děti vyřádit. Bohužel jsme v Hamrech nenarazili na žádnou restauraci, tak raději počítejte s jídlem ve Žďáru nad Sázavou.
Vendy K.
... Zobrazit víceZobrazit méně

8 měsíci před

EasyKids

Unikátní hřiště pro děti i jejich rodiče ve Velké Úpě na Portáškách. Vstup je zdarma, otevřeno denně až do konce září. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit další novinky